Antalya TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

/Antalya TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Antalya TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı 2018-01-29T08:41:09+00:00

Tehlikeli Maddelerin Taşınması
Tehlikeli Maddelerin Taşınması Yönetmelikleri , taşıma zincirinde yer alan kişileri korumak için yürürlüktedir. Bu, işyerinizde başlar ve yönetmelikler uyarınca, tam uyumunuzu sağlamak için Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanınızla birlikte çalışmanız gerekir. Aslında, Taşımacılık için Tehlikeli Maddeleri tanımlamak, kategorize etmek, paketlemek ve göndermek için açık yükümlülükleriniz vardır. Yükümlülükleriniz, hem kendi işyerinizdeki hem de nakliye veya tehlikeli maddeleri elleçleyenlerle temas kurabilecek insanlara karşı koruma sağlamaktır.

Tehlikeli malları (örn. Bulaşıcı klinik atıklar, ilaçlar ve tıbbi gazlar) düzenli olarak ambalajlayan, gönderen, yükleyen ve taşıyan sağlık kuruluşları, Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanı atamak zorundadır. Çoğunlık sağlık kuruluşu yada hastane etkinliğinin, belirtilen muafiyet eşiğini aşması muhtemeldir ve bu nedenle bir TMGD ataması gerekiyor.

Yasal uygunluğun sağlanması, herhangi bir atık yönetimi stratejisinin temel taşıdır ve uzmanlarımız, gittikçe artan oranda karmaşık yasal gereksinimleriniz doğrultusunda önünüzü görmeye yardımcı olmak için hazırdır. Antalya ALFA TMGDK Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Ltd. Şti. olarak çalışma tecrübemiz, etkili atık yönetimi politikalarını uygulamak için gerekli olan pratik becerilerin yanı sıra yönetmelikleri derinlemesine anlamak üzere bir araya getirilmemizi sağlıyor.

 

Antalya ALFAS TMGDK Tehlikeli Madde Gvüenlik Danışmanlık Ltd. Şti, güçlü bir atık yönetimi stratejisinin sadece uyumluluğu sağlamak için değil aynı zamanda maliyetleri düşürmek ve çevresel etkilerinizi daha iyi yönetmek için bir fırsat sağladığına inanıyoruz. Özel destek paketlerimiz, kuruluşunuz için bu avantajları gerçekleştirmenize yardımcı olmak için gereken uzmanlığı ve esnek kaynağı sunacaktır.

Bu alandaki yasal yükümlülüklerinizin karmaşıklığını anlamak kolay bir iş olmayabilir ve birçok kurum, devam eden uyumluluğunu sağlamak için harici Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlarını görevlendirmeyi seçer. Bu görevin dış kaynak kullanımı, uzmanlığa ve güncel bilgi ihtiyacına erişmek için genellikle en güvenilir ve uygun maliyetli yol  Antalya  Alfa TMGDK  gibi Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı alanında bakanlıkça yetkilendirilmiş TMGDK ‘ lardan hizmet almaktır.